S. S. YILDIRIM DOĞRU And D. ÇETİNGÖZ, "Eveluation of Sensorial Education on Receptive Language Development of Autistic Children," 1. Uluslarası Kadın Çocuk Sağlığı ve Eğitimi Kongresi , Turkey, 2016
YILDIRIM DOĞRU, S. S. And ÇETİNGÖZ, D. 2016. Eveluation of Sensorial Education on Receptive Language Development of Autistic Children. 1. Uluslarası Kadın Çocuk Sağlığı ve Eğitimi Kongresi , (Turkey).
YILDIRIM DOĞRU, S. S., & ÇETİNGÖZ, D., (2016). Eveluation of Sensorial Education on Receptive Language Development of Autistic Children . 1. Uluslarası Kadın Çocuk Sağlığı ve Eğitimi Kongresi, Turkey
YILDIRIM DOĞRU, SAFİYE, And DUYGU ÇETİNGÖZ. "Eveluation of Sensorial Education on Receptive Language Development of Autistic Children," 1. Uluslarası Kadın Çocuk Sağlığı ve Eğitimi Kongresi, Turkey, 2016
YILDIRIM DOĞRU, SAFİYE S. And ÇETİNGÖZ, DUYGU. "Eveluation of Sensorial Education on Receptive Language Development of Autistic Children." 1. Uluslarası Kadın Çocuk Sağlığı ve Eğitimi Kongresi , Turkey, 2016
YILDIRIM DOĞRU, S. S. And ÇETİNGÖZ, D. (2016) . "Eveluation of Sensorial Education on Receptive Language Development of Autistic Children." 1. Uluslarası Kadın Çocuk Sağlığı ve Eğitimi Kongresi , Turkey.
@conferencepaper{conferencepaper, author={SAFİYE SUNAY YILDIRIM DOĞRU And author={DUYGU ÇETİNGÖZ}, title={Eveluation of Sensorial Education on Receptive Language Development of Autistic Children}, congress name={1. Uluslarası Kadın Çocuk Sağlığı ve Eğitimi Kongresi}, city={}, country={Turkey}, year={2016}}