A. I. GÜRŞİMŞEK Et Al. , "Çocuğun eğitiminde aile katılımının önemi (Bir pilot çalışma)," ERKEN ÇOCUKLUK GELİŞİM VE EĞİTİMİ SEMPOZYUMU , Turkey, pp.262-274, 2002
GÜRŞİMŞEK, A. I. Et Al. 2002. Çocuğun eğitiminde aile katılımının önemi (Bir pilot çalışma). ERKEN ÇOCUKLUK GELİŞİM VE EĞİTİMİ SEMPOZYUMU , (Turkey), 262-274.
GÜRŞİMŞEK, A. I., GİRGİN, R. G., HARMANLI, Z., & EKİNCİ VURAL, D., (2002). Çocuğun eğitiminde aile katılımının önemi (Bir pilot çalışma) . ERKEN ÇOCUKLUK GELİŞİM VE EĞİTİMİ SEMPOZYUMU (pp.262-274). , Turkey
GÜRŞİMŞEK, AYŞE Et Al. "Çocuğun eğitiminde aile katılımının önemi (Bir pilot çalışma)," ERKEN ÇOCUKLUK GELİŞİM VE EĞİTİMİ SEMPOZYUMU, Turkey, 2002
GÜRŞİMŞEK, AYŞE I. Et Al. "Çocuğun eğitiminde aile katılımının önemi (Bir pilot çalışma)." ERKEN ÇOCUKLUK GELİŞİM VE EĞİTİMİ SEMPOZYUMU , Turkey, pp.262-274, 2002
GÜRŞİMŞEK, A. I. Et Al. (2002) . "Çocuğun eğitiminde aile katılımının önemi (Bir pilot çalışma)." ERKEN ÇOCUKLUK GELİŞİM VE EĞİTİMİ SEMPOZYUMU , Turkey, pp.262-274.
@conferencepaper{conferencepaper, author={AYŞE IŞIK GÜRŞİMŞEK Et Al. }, title={Çocuğun eğitiminde aile katılımının önemi (Bir pilot çalışma)}, congress name={ERKEN ÇOCUKLUK GELİŞİM VE EĞİTİMİ SEMPOZYUMU}, city={}, country={Turkey}, year={2002}, pages={262-274} }