E. Karadaş, "Elazığ’da Bir Keçide Gözlenen İlk Paratüberküloz Olgusunda Patolojik Bulgular," II. Veteriner Patoloji Kongresi , vol.1, Nevşehir, Turkey, pp.108-109, 2004
Karadaş, E. 2004. Elazığ’da Bir Keçide Gözlenen İlk Paratüberküloz Olgusunda Patolojik Bulgular. II. Veteriner Patoloji Kongresi , (Nevşehir, Turkey), 108-109.
Karadaş, E., (2004). Elazığ’da Bir Keçide Gözlenen İlk Paratüberküloz Olgusunda Patolojik Bulgular . II. Veteriner Patoloji Kongresi (pp.108-109). Nevşehir, Turkey
Karadaş, ERKAN. "Elazığ’da Bir Keçide Gözlenen İlk Paratüberküloz Olgusunda Patolojik Bulgular," II. Veteriner Patoloji Kongresi, Nevşehir, Turkey, 2004
Karadaş, ERKAN. "Elazığ’da Bir Keçide Gözlenen İlk Paratüberküloz Olgusunda Patolojik Bulgular." II. Veteriner Patoloji Kongresi , Nevşehir, Turkey, pp.108-109, 2004
Karadaş, E. (2004) . "Elazığ’da Bir Keçide Gözlenen İlk Paratüberküloz Olgusunda Patolojik Bulgular." II. Veteriner Patoloji Kongresi , Nevşehir, Turkey, pp.108-109.
@conferencepaper{conferencepaper, author={ERKAN KARADAŞ}, title={Elazığ’da Bir Keçide Gözlenen İlk Paratüberküloz Olgusunda Patolojik Bulgular}, congress name={II. Veteriner Patoloji Kongresi}, city={Nevşehir}, country={Turkey}, year={2004}, pages={108-109} }