Ö. BEKEM Et Al. , "Yabancı cisim yutma nedeniyle başvuran olguların değerlendirilmesi," 11. Ulusal Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Kongresi , Samsun, Turkey, 2016
BEKEM, Ö. Et Al. 2016. Yabancı cisim yutma nedeniyle başvuran olguların değerlendirilmesi. 11. Ulusal Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Kongresi , (Samsun, Turkey).
BEKEM, Ö., Ataş Berksoy, E., Ayar, M., EREN, G., Erdur, C. B., & ÇAKAR, S., (2016). Yabancı cisim yutma nedeniyle başvuran olguların değerlendirilmesi . 11. Ulusal Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Kongresi, Samsun, Turkey
BEKEM, ÖZLEM Et Al. "Yabancı cisim yutma nedeniyle başvuran olguların değerlendirilmesi," 11. Ulusal Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Kongresi, Samsun, Turkey, 2016
BEKEM, ÖZLEM Et Al. "Yabancı cisim yutma nedeniyle başvuran olguların değerlendirilmesi." 11. Ulusal Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Kongresi , Samsun, Turkey, 2016
BEKEM, Ö. Et Al. (2016) . "Yabancı cisim yutma nedeniyle başvuran olguların değerlendirilmesi." 11. Ulusal Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Kongresi , Samsun, Turkey.
@conferencepaper{conferencepaper, author={ÖZLEM BEKEM Et Al. }, title={Yabancı cisim yutma nedeniyle başvuran olguların değerlendirilmesi}, congress name={11. Ulusal Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Kongresi}, city={Samsun}, country={Turkey}, year={2016}}