H. KÜÇÜKKARAGÖZ And T. CANBULAT, "Bir Grup Sınıf Öğretmeni Adayında Geleceğe Dönük (Umutsuzluk) ve Empatik Eğilim Düzeyi," 10.Ulusal Sınıf Öğretmenliği Eğitimi Sempozyumu , vol.2, Sivas, Turkey, pp.812-817, 2011
KÜÇÜKKARAGÖZ, H. And CANBULAT, T. 2011. Bir Grup Sınıf Öğretmeni Adayında Geleceğe Dönük (Umutsuzluk) ve Empatik Eğilim Düzeyi. 10.Ulusal Sınıf Öğretmenliği Eğitimi Sempozyumu , (Sivas, Turkey), 812-817.
KÜÇÜKKARAGÖZ, H., & CANBULAT, T., (2011). Bir Grup Sınıf Öğretmeni Adayında Geleceğe Dönük (Umutsuzluk) ve Empatik Eğilim Düzeyi . 10.Ulusal Sınıf Öğretmenliği Eğitimi Sempozyumu (pp.812-817). Sivas, Turkey
KÜÇÜKKARAGÖZ, HADİYE, And TUNCAY CANBULAT. "Bir Grup Sınıf Öğretmeni Adayında Geleceğe Dönük (Umutsuzluk) ve Empatik Eğilim Düzeyi," 10.Ulusal Sınıf Öğretmenliği Eğitimi Sempozyumu, Sivas, Turkey, 2011
KÜÇÜKKARAGÖZ, HADİYE And CANBULAT, TUNCAY. "Bir Grup Sınıf Öğretmeni Adayında Geleceğe Dönük (Umutsuzluk) ve Empatik Eğilim Düzeyi." 10.Ulusal Sınıf Öğretmenliği Eğitimi Sempozyumu , Sivas, Turkey, pp.812-817, 2011
KÜÇÜKKARAGÖZ, H. And CANBULAT, T. (2011) . "Bir Grup Sınıf Öğretmeni Adayında Geleceğe Dönük (Umutsuzluk) ve Empatik Eğilim Düzeyi." 10.Ulusal Sınıf Öğretmenliği Eğitimi Sempozyumu , Sivas, Turkey, pp.812-817.
@conferencepaper{conferencepaper, author={HADİYE KÜÇÜKKARAGÖZ And author={TUNCAY CANBULAT}, title={Bir Grup Sınıf Öğretmeni Adayında Geleceğe Dönük (Umutsuzluk) ve Empatik Eğilim Düzeyi}, congress name={10.Ulusal Sınıf Öğretmenliği Eğitimi Sempozyumu}, city={Sivas}, country={Turkey}, year={2011}, pages={812-817} }