M. GÜNER OYTUN Et Al. , "Karaciğer Transplantasyonu Sonrası Akut- Graft-Versus-Host Hastalığı Tanılı Bir Olgu," 33. Ulusal Gastroenteroloji Haftası , 2016
GÜNER OYTUN, M. Et Al. 2016. Karaciğer Transplantasyonu Sonrası Akut- Graft-Versus-Host Hastalığı Tanılı Bir Olgu. 33. Ulusal Gastroenteroloji Haftası .
GÜNER OYTUN, M., DANIŞ, N., SEZAK, M., KARASU, A. Z., & ÖZÜTEMİZ, A. Ö., (2016). Karaciğer Transplantasyonu Sonrası Akut- Graft-Versus-Host Hastalığı Tanılı Bir Olgu . 33. Ulusal Gastroenteroloji Haftası
GÜNER OYTUN, MERVE Et Al. "Karaciğer Transplantasyonu Sonrası Akut- Graft-Versus-Host Hastalığı Tanılı Bir Olgu," 33. Ulusal Gastroenteroloji Haftası, 2016
GÜNER OYTUN, MERVE G. Et Al. "Karaciğer Transplantasyonu Sonrası Akut- Graft-Versus-Host Hastalığı Tanılı Bir Olgu." 33. Ulusal Gastroenteroloji Haftası , 2016
GÜNER OYTUN, M. Et Al. (2016) . "Karaciğer Transplantasyonu Sonrası Akut- Graft-Versus-Host Hastalığı Tanılı Bir Olgu." 33. Ulusal Gastroenteroloji Haftası .
@conferencepaper{conferencepaper, author={MERVE GÜNER OYTUN Et Al. }, title={Karaciğer Transplantasyonu Sonrası Akut- Graft-Versus-Host Hastalığı Tanılı Bir Olgu}, congress name={33. Ulusal Gastroenteroloji Haftası}, city={}, country={}, year={2016}}