Ö. YILMAZ Et Al. , "Konnektif doku hastalıklarının tanısındaantinükleer (ANA) ve anti-double stranded DNA (Anti-ds DNA) antikorlarının önemi," Türkiye Parazitoloji Dergisi , vol.29, no.4, pp.287-290, 2005
YILMAZ, Ö. Et Al. 2005. Konnektif doku hastalıklarının tanısındaantinükleer (ANA) ve anti-double stranded DNA (Anti-ds DNA) antikorlarının önemi. Türkiye Parazitoloji Dergisi , vol.29, no.4 , 287-290.
YILMAZ, Ö., KARAMAN, M., ERGON, M. C., BAHAR, İ. H., & Yuluğ, N., (2005). Konnektif doku hastalıklarının tanısındaantinükleer (ANA) ve anti-double stranded DNA (Anti-ds DNA) antikorlarının önemi. Türkiye Parazitoloji Dergisi , vol.29, no.4, 287-290.
YILMAZ, ÖZLEM Et Al. "Konnektif doku hastalıklarının tanısındaantinükleer (ANA) ve anti-double stranded DNA (Anti-ds DNA) antikorlarının önemi," Türkiye Parazitoloji Dergisi , vol.29, no.4, 287-290, 2005
YILMAZ, ÖZLEM Et Al. "Konnektif doku hastalıklarının tanısındaantinükleer (ANA) ve anti-double stranded DNA (Anti-ds DNA) antikorlarının önemi." Türkiye Parazitoloji Dergisi , vol.29, no.4, pp.287-290, 2005
YILMAZ, Ö. Et Al. (2005) . "Konnektif doku hastalıklarının tanısındaantinükleer (ANA) ve anti-double stranded DNA (Anti-ds DNA) antikorlarının önemi." Türkiye Parazitoloji Dergisi , vol.29, no.4, pp.287-290.
@article{article, author={ÖZLEM YILMAZ Et Al. }, title={Konnektif doku hastalıklarının tanısındaantinükleer (ANA) ve anti-double stranded DNA (Anti-ds DNA) antikorlarının önemi}, journal={Türkiye Parazitoloji Dergisi}, year=2005, pages={287-290} }