S. S. YILDIRIM DOĞRU And D. ÇETİNGÖZ, "Evaluation of Sensorial Education on Receptive Language Development of Autistic Childeren," 1.Uluslararası Kadın ve Çocuk Sağlığı ve Eğitimi Kongresi , Kocaeli, Turkey, 2016
YILDIRIM DOĞRU, S. S. And ÇETİNGÖZ, D. 2016. Evaluation of Sensorial Education on Receptive Language Development of Autistic Childeren. 1.Uluslararası Kadın ve Çocuk Sağlığı ve Eğitimi Kongresi , (Kocaeli, Turkey).
YILDIRIM DOĞRU, S. S., & ÇETİNGÖZ, D., (2016). Evaluation of Sensorial Education on Receptive Language Development of Autistic Childeren . 1.Uluslararası Kadın ve Çocuk Sağlığı ve Eğitimi Kongresi, Kocaeli, Turkey
YILDIRIM DOĞRU, SAFİYE, And DUYGU ÇETİNGÖZ. "Evaluation of Sensorial Education on Receptive Language Development of Autistic Childeren," 1.Uluslararası Kadın ve Çocuk Sağlığı ve Eğitimi Kongresi, Kocaeli, Turkey, 2016
YILDIRIM DOĞRU, SAFİYE S. And ÇETİNGÖZ, DUYGU. "Evaluation of Sensorial Education on Receptive Language Development of Autistic Childeren." 1.Uluslararası Kadın ve Çocuk Sağlığı ve Eğitimi Kongresi , Kocaeli, Turkey, 2016
YILDIRIM DOĞRU, S. S. And ÇETİNGÖZ, D. (2016) . "Evaluation of Sensorial Education on Receptive Language Development of Autistic Childeren." 1.Uluslararası Kadın ve Çocuk Sağlığı ve Eğitimi Kongresi , Kocaeli, Turkey.
@conferencepaper{conferencepaper, author={SAFİYE SUNAY YILDIRIM DOĞRU And author={DUYGU ÇETİNGÖZ}, title={Evaluation of Sensorial Education on Receptive Language Development of Autistic Childeren}, congress name={1.Uluslararası Kadın ve Çocuk Sağlığı ve Eğitimi Kongresi}, city={Kocaeli}, country={Turkey}, year={2016}}