H. SARITAŞ And N. AKKAYA, "KÜLTÜRLERARASI İLETİŞİM ODAKLI YAKLAŞIMIN TÜRKÇENİN YABANCI DİL OLARAK ÖĞRETİMİNDE UYGULANMASI VE ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ," UDES , pp.1299-1332, 2015
SARITAŞ, H. And AKKAYA, N. 2015. KÜLTÜRLERARASI İLETİŞİM ODAKLI YAKLAŞIMIN TÜRKÇENİN YABANCI DİL OLARAK ÖĞRETİMİNDE UYGULANMASI VE ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ. UDES , 1299-1332.
SARITAŞ, H., & AKKAYA, N., (2015). KÜLTÜRLERARASI İLETİŞİM ODAKLI YAKLAŞIMIN TÜRKÇENİN YABANCI DİL OLARAK ÖĞRETİMİNDE UYGULANMASI VE ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ . UDES (pp.1299-1332).
SARITAŞ, HİMMET, And NEVİN AKKAYA. "KÜLTÜRLERARASI İLETİŞİM ODAKLI YAKLAŞIMIN TÜRKÇENİN YABANCI DİL OLARAK ÖĞRETİMİNDE UYGULANMASI VE ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ," UDES, 2015
SARITAŞ, HİMMET And AKKAYA, NEVİN. "KÜLTÜRLERARASI İLETİŞİM ODAKLI YAKLAŞIMIN TÜRKÇENİN YABANCI DİL OLARAK ÖĞRETİMİNDE UYGULANMASI VE ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ." UDES , pp.1299-1332, 2015
SARITAŞ, H. And AKKAYA, N. (2015) . "KÜLTÜRLERARASI İLETİŞİM ODAKLI YAKLAŞIMIN TÜRKÇENİN YABANCI DİL OLARAK ÖĞRETİMİNDE UYGULANMASI VE ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ." UDES , pp.1299-1332.
@conferencepaper{conferencepaper, author={HİMMET SARITAŞ And author={NEVİN AKKAYA}, title={KÜLTÜRLERARASI İLETİŞİM ODAKLI YAKLAŞIMIN TÜRKÇENİN YABANCI DİL OLARAK ÖĞRETİMİNDE UYGULANMASI VE ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ}, congress name={UDES}, city={}, country={}, year={2015}, pages={1299-1332} }